Селище V. COAST

scroll

Життя
у великої води

Волга велика - головний ідея утворюючий фактор для селища. Річка в нашому контексті задає потужний концептуальний орієнтир, від неї залежить як загальна стилістика архітектури, так і планувальний каркас, елементи благоустрою, і все позиціонування, включно з назвою і лого селища, будується навколо річкової айдентики.

 • Площа: 25,6 га
 • Масштаб проекту: 210 домоволодінь
 • Рік: 2023
Річкова айдентика
Перша лінія води
Тісний зв'язок із природою
Єдиний дизайн код
Кубічна формула

Генплан селища

 

 

Ми врахували побажання замовника проекту та сегментували забудову на три блоки, що й вплинуло на її типологію. Відмінна риса цього проекту – баланс територій із центральною точкою тяжіння. У таких масштабних проектах нам властиво створювати розгалужені системи ландшафтно-рекреаційних зон на всій його площі. Тут ми враховуємо концентрацію у вихідному кадастровому призначенні землі і беремо пірс за відправну точку проекту.

 

V. COAST

Аналіз території

Робота над проектами такого масштабу завжди починається зі стадії аналізу вступних даних. Ми виявляємо сильні та слабкі сторони локації, які лягають в основу концепції селища та навколо яких надалі вибудовується весь проект.

Переваги території

 1. Видові акценти на річку
 2. Сформовані лісові масиви
 3. Видові акценти на лісові масиви
 4. Близькість курорту для відпочинку
 5. Гарна природа
 6. Вихід до води

Недоліки території

 1. Відсутність асфальтованої дороги до ділянки
 2. Відсутність розвиненої інфраструктури
 3. Відстань від міста

Час в дорозі

 

Радіуси доступності

 

Орієнтація з боків світла

 

Видові акценти

 


Джерела натхнення

І архітектурний вигляд будинків, і елементи благоустрою проекту вишиковувалися навколо річкової та корабельної тематики, підкреслюючи близькість та посилюючи взаємозв'язок із Волгою.

V. COAST

Видові акценти на лісові масиви

Територія багата на лісові масиви, густі дерева, що створюють природні тунелі, та дику рослинність, яка надає місцю унікального характеру.

 

Видові акценти на річку

Річка плавно звивається серед зелених полів та лісистих берегів. Це створює видові акценти, де можна насолоджуватися мальовничими заходами сонця, спостерігати за течією води.

Вихід до води

Річка та озера дозволяють гостям плавати, займатися водними видами спорту, а також просто насолоджуватися прохолодою та красою водних просторів. Це чудове місце для купання, пікніка на пляжі та водних прогулянок.

 

Близькість курорту для відпочинку, а також наявність власного

Поруч із селищем розташований курорт, що пропонує різноманітні можливості для відпочинку та розваг. Гості можуть відвідувати ресторани, спа-салони, басейни та брати участь у різноманітних розважальних заходах. Таким чином, комбінується природний відпочинок із комфортабельним проживанням.

Єдиний дизайн-код

 
 

Стратегію естетики ми вибудовували разом із замовником і джерела натхнення шукали у тих-таки річкових мотивах: металеві ілюмінатори, форми вітрила, що роздмухується на вітрі, палубна дошка і т.д. Ми переосмислили ці елементи і у тому чи іншому вигляді відтворили у цьому проекті.

Єдиний дизайн-код транслюється в деталях благоустрою, екстер'єру комплексу, м'яко перетікає в естетику інтер'єрів будинків та створює єдину візуальну композицію.

Спокійна єдина світла палітра матеріалів у поєднанні з плавними лініями відсилає до річкової архітектури та правильної швидкості життя.

 
V. COAST

Діпологія житла

Для того щоб задовольнити різноманітні потреби мешканців Волзького берега, ми розділили всі будинки селища на три основні сегменти: Comfort, Comfort+ та Business. Кожен тип будинку розроблений з урахуванням різних вимог та бюджету мешканця, надаючи їм можливість вибрати оптимальне житло, яке відповідає їх перевагам.

Business

 • V. COAST
  270 м²
 • V. COAST
  270 м²
 • V. COAST
  250 м²

Comfort+

 • V. COAST
  173 м²
 • V. COAST
  150 м²
 • V. COAST
  173 м²

Comfort

 • V. COAST
  105 м²


Жителі Волзького берега – це люди, які активно насолоджуються життям, цінують комфорт та сучасні зручності. Вони розуміють, що для досягнення гармонії та рівня задоволеності важливо залишити місце для найважливішого: для себе та своїх близьких. Незалежно від вибору сегмента, загальною рисою залишається прагнення високої якості життя та гармонії з природою.

Організація громадського простору

Ядро

Громадське центральне ядро проекту - це пірс, який червоною ниткою стягує всі пішохідні трафіки в серці комплексу: рекреаційний центр з рестораном, спортивними майданчиками, приватними та громадськими елінгами, прямими виходами до води. Кожен резидент селища зможе орендувати катер або спуститися на воду своїм приватним.

 

 

 

V. COAST

В'їзна група

Тут відбувається перший візуальний та фізичний контакт. В'їзна група є важливим архітектурним елементом, що впливає на функціональність, безпеку та естетичне сприйняття комплексу.

 

 

 

V. COAST

Пішохідна та бульварна мережі

Пішохідна інфраструктура вирішена в рамках бульварної системи: вулиці, з одностороннім рухом та мальовничим бульваром у центрі, контрастно сплітаються нитками з центральним прогулянковим пірсом та зустрічаються воєдино у точці відліку.

 

 

 • Односторонній проїзд
 • Заспокійники трафіку
 • Бульвар
scroll

Сподобався проект?

Поділіться посиланням:
scroll
Наші проекти

Можливо вам будуть цікаві інші напрямки і проекти нашої студії:

Напишіть нам

Ми відповімо на будь-які питання, що вас цікавлять.