Еко-готель NOMAD HOUSES

scroll

Відпочиньте від міської суєти

Проект Nomad houses є частиною екосистеми модульних будинків BY HOME і являє собою еко-готель, розташований в головному туристичному центрі Білорусі - на Браславських озерах. Комплекс з 6-10 невеликих за площею будиночків з сучасною архітектурою і всією необхідною інфраструктурою призначений для відпочинку від міської суєти в оточенні незайманої природи національного парку.

 • Площа: 1 га
 • Масштаб проекту: 6-10 будинків
 • Рік: 2022
Невелика площа
Скандинавський дизайн
Рекреаційна інфраструктура
Приватність і усамітнення
Зв'язок з природою

Головне-ідея

Концепція Nomad houses сформувалася з потреби розвитку внутрішнього туризму.

В умовах, коли подорожі по світу стають все складніше, а запит на них як і раніше є, ми, як архітектори, бачимо свою функцію у відкритті цікавих локацій і створенні туристичної інфраструктури всередині країни.

Браславські озера-перше місце, з якого ми вирішили почати реалізацію нашої концепції, тому як це регіон з унікальною незайманою природою і багатою культурно-історичною спадщиною. Головна цінність території-це озера льодовикового походження в оточенні реліктового лісу з великою кількістю диких тварин і рідкісних рослин, які можна побачити тільки тут.

Цьому місцю не вистачало лише одного-стильної сучасної архітектури.

NOMAD HOUSES

Генплан селища

Для розміщення комплексу ми спеціально шукали ділянку в красивому природному оточенні з пішою доступністю до озера, близькістю до міської інфраструктури і зручним під'їздом з траси, так як ретельно продумана інфраструктура формує у відвідувача позитивний досвід від перебування в нашому Еко-готелі.

NOMAD HOUSES

Нам вдалося знайти ділянку, що задовольняє всім цим критеріям. Підхід до озера з упорядкованим пляжем знаходиться в 100 метрах від комплексу і пролягає через сосновий ліс. Тут же ми організували заїзд з траси з лісовою парковкою.

Інфраструктура

На ділянці ми плануємо розмістити баню, хозблок для зберігання спортивного інвентарю і від 6 до 10 будинків двох типів:

 1. Model+ з житловою площею 16 м2
 2. Model 35 з житловою площею 35 м2
NOMAD HOUSES

Model+ house

 

 

 

Компактний будиночок для відпочинку 1-2 чоловік . Основний і єдиний житловий модуль включає в себе зону відпочинку, кухню, санвузол і електросауну. Як зовнішній, так і внутрішній вигляд будинку служить зразком чистого скандинавського мінімалізму і служить фоном для головного акценту - незайманої заповідної природи Браславського заповідника.

План будинку

 

1.

Зона відпочинку

4 м²

2.

Кухня

5.5 м²

3.

Санвузол

3 м²

4.

Сауна

3.5 м²

5.

Тераса

6 м²

 

РАЗОМ

22 м²

NOMAD HOUSES

NOMAD HOUSES

NOMAD HOUSES

NOMAD HOUSES

Головна відмінність і одночасно перевага заміського будинку від міської квартири - наявність тераси, де можна проводити час на відкритому повітрі і з якої ми можемо потрапити в особистий відкритий басейн.

NOMAD HOUSES

Model+ інтер'єр

 

Незважаючи на те, що площа будиночка досить компактна, за рахунок грамотних планувальних рішень ми розмістили все необхідне як для короткочасного, так і більш тривалого проживання. У кухонній зоні ми сховали вбудований холодильник і організували місце для зберігання столового приладдя. Подіум, на якому розташовується кухонний острів, одночасно є підставою для величезної двоспальному ліжку.

Висвітлює простір світильник, вбудований в Коник на з'єднанні двох скатів даху. Опалюється простір двома радіаторами, закріпленими на стінах.

Санвузол і сауна

Зліва від входу ми розмістили систему зберігання речей, в цій же частині будинку у нас знаходиться блок санвузла. Це приміщення з теплою підлогою і всім необхідним сантехнічним обладнанням, але головна особливість як цього блоку, так і будиночка в цілому - наявність сауни.

NOMAD HOUSES

На даний момент селище хоча і знаходиться на стадії реалізації, вже приймає перших відвідувачів. Незабаром для оренди будуть доступні будинки більшої площі розраховані, відповідно, на більшу кількість гостей.

NOMAD HOUSES

Model 35 house

 

 

 

Будиночок дещо більшої площі в порівнянні зі своїм попередником для відпочинку 2-5 чоловік з просторою терасою. Основний і єдиний житловий модуль включає в себе зону відпочинку, кухню і санвузол. Тут, в порівнянні з попередньою моделлю, виділена зона відпочинку, а також організовано обіднє місце.

План дома

 

1.

Спальня

7.2 м²

2.

Санвузол

6.2 м²

3.

Кухня-вітальня

15.6 м²

4.

Зона відпочинку

6 м²

5.

Тераса

15 м²

 

РАЗОМ

50 м²

NOMAD HOUSES

NOMAD HOUSES

NOMAD HOUSES

NOMAD HOUSES

NOMAD HOUSES

NOMAD HOUSES

Model 35 інтер'єр

 

В інтер'єрі будиночка model 35 ми використовували всі ті ж прийоми, що і в model+. Стилістично це класичний скандинавський мінімалізм з переважанням натуральних матеріалів. Основні відмінності від будиночка попередньої моделі носять планувальний характер. Тут більш простора обідня зона з піччю на дровах і окремо виділеною зоною для відпочинку.

Зона санвузла в цьому будинку більшої площі, але без власної сауни, проте на території комплексу буде знаходитися лазня.

У зоні спальної ми розмістили також велике двоспальне ліжко з вбиральнею. Освітлення вбудовано по периметру стелі, а над ліжком ми розмістили точкові світильники.

Таким чином, завдяки варіативності моделей будинків, гості еко-готелю можуть підібрати для себе найбільш підходящий варіант.

NOMAD HOUSES

Дизайн код

Якщо коротко і ємко позначити дизайн-код даного проекту-це скандинавський мінімалізм з дерев'яними фасадами, панорамним склінням і величезними терасами. Колірна палітра, як і набір оздоблювальних матеріалів, максимально лаконічні. Оздоблення фасадів і тераса виконані з вугільно-чорного дерева в поєднанні з профлистом на даху такого ж відтінку. Total black комплекс виглядає органічно на тлі темних стовбурів соснового лісу, при цьому не втрачає своєї виразності в будь-яку погоду.

Внутрішній простір будиночка засноване на поєднанні трьох відтінків: натуральний колір дерева в обробці стін, білий - в обробці поверхонь, антроцитовий - в детялях. Абсолютна лаконічність для відпочинку від візуального та інформаційного шуму великих міст з концентрацією на природному оточенні.

NOMAD HOUSES

Роблячи ставку на архітектурну виразність і ефектність комплексу, ми створюємо передумови для формування маркетингових механізмів, які нерозривно пов'язані з функціонуванням будь-якого бізнесу.

NOMAD HOUSES

Архітектура та маркетинг

 

Маркетингова складова є для нас невіддільною частиною архітектурного проектування. В незалежності від сегмента конкретного проекту, ми завжди дотримуємося одного принципу: ми створюємо архітектуру, яка сама себе просуває. Якість, яка говорить за себе, і образ, який запам'ятовується без зайвої реклами.

На даному етапі в проекті Nomad houses нам вже вдалося створити "інстаграмний образ", яким хочеться ділитися з друзями і передплатниками, але цей ефект ми плануємо посилити. Будинки лазні і сараю будуть обладнані зеленими дахами, плавно перетікають в горбистий рельєф ділянки. Це буде дуже красиво.

NOMAD HOUSES
NOMAD HOUSES
Публікації у пресі

 • Огляд модульних будинків у глемпінгу NOMAD HOUSES: панорамна лазня, зелена покрівля, унікальний ландшафт
  Огляд модульних будинків у глемпінгу NOMAD HOUSES: панорамна лазня, зелена покрівля, унікальний ландшафт
  Як розвивається наше власне еко-селище з орендних модульних будинків NOMAD HOUSES — унікальне туристичне місце на карті Браславського краю. Крім орендних будиночків у комплексі з’явився цілий спа-комплекс із панорамною лазнею, терасою, душем зі скляним дахом та вуличною купеллю на дровах — все це дарує зовсім новий досвід взаємодії із сучасною архітектурою та природним оточенням.
  28 Nov. 2023

Сподобався проект?

Поділіться посиланням:
scroll
Наші проекти

Можливо вам будуть цікаві інші напрямки і проекти нашої студії:

Напишіть нам

Ми відповімо на будь-які питання, що вас цікавлять.