ZROBIM architects
Інформація про нас

Архітектура з ідеєю

Проекти нашої студії — це результат творчої спілки архітекторів із замовником, результат спільного роздуму. І тому серед наших робіт Ви не знайдете двох однакових будівель чи інтер'єрів. Створюючи різні проекти для людей, ми змінюємо їхнє життя на краще.

Ми бачимо місію нашої команди у зміні навколишнього світу за рахунок якісної концептуальної архітектури. У кожному нашому проекті закладено унікальний зміст та авторська ідея.


scroll


Історія розвитку студії
ZROBIM architects

 • 2011
  Підстава архітектурного бюро ZROBIM architects. Участь у міжнародному конкурсі «Архстояння'2011».
 • 2014
  Переможець онлайн голосування міжнародного конкурсу BELARUS DESIGN AWARD'2014.
 • 2016
  Новий напрямок з будівництва модульних будинків BY home.
 • 2017
  Запуск YouTube-каналу про архітектуру та дизайн ZROBIM architects.
 • 2017
  Відкриття бренду серійних меблів BY furniture.
 • 2022
  Комплекс орендних модульних будинків на Браславських озерах NOMAD HOUSES.
 • 2023
  Розробка авторського освітнього курсу інтер'єрного дизайну.
Те, що ми пишаємося
Міжнародні нагороди

Виходячи за рамки
слоган нашої компанії
 • Об'єктів
  всього
 • Об'єктів
  реалізовано
 • Публікацій
  в пресі

Архітектура з ідеєю

Команда студії ZROBIM architects любить архітектуру будь-якого розміру та призначення: від приватних будинків до адміністративних, громадських будівель та торгових центрів, від житлових кварталів до малих архітектурних форм та благоустрою. Створюючи архітектуру, ми робимо не просто проект і всі його стадії, ми думаємо про сценарії життя людини, яка там житиме, працюватиме, відпочиватиме, навчатиметься.

Проект — це лише початок

Проекти нашої студії — це результат творчої спілки архітекторів із замовником, результат спільного роздуму. І тому серед наших робіт Ви не знайдете двох однакових будівель чи інтер'єрів. Створюючи різні проекти для людей, ми змінюємо їхнє життя на краще.


Те, чим ми пишаємося

Архітектурне проектування

Створюємо унікальні проекти будинків та споруд з урахуванням усіх особливостей та побажань клієнта.

Приватні будинки Громадські будівлі Селища та квартали Благоустрій

Те, чим ми пишаємося

Дизайн інтер'єра

Розробляємо сучасний дизайн інтер'єру квартир та будинків, привносячи в простір нове втілення білоруських традицій, естетики та колориту, виконаної у поєднанні зі світовими тенденціями.

Приватні будинки Дизайн квартир Дизайн громадських просторів

Те, чим ми пишаємося

Бренд серійних меблів

Ми запустили бренд авторських меблів BY furniture, який привносить у простір унікальність, свободу творчості, натхнення на продуктивну роботу та повноцінний відпочинок.

При виробництві та проектуванні своїх меблів ми враховуємо всі потреби сучасної людини та світові тенденції, шукаємо та знаходимо оптимальні способи втілення своїх ідей, домагаючись балансу дизайну, комфорту та якості у кожному предметі меблів нашого бренду.

Byfurniture.by

Те, чим ми пишаємося

Виробництво модульних будинків

Йдучи в ногу з часом, ми створюємо швидкобудуюємі сучасні модульні будинки за технологією, що дозволяє конфігурувати і розширювати будинок шляхом додавання модулів.

Технологія BY home заснована на принципах раціональності та оптимальності. Це проявляється у вдалому поєднанні екологічних матеріалів, енергоефективності, функціональності та загальної вартості будинку.

Modular-house.by

Як ми працюємо

Етапи, хронологія та порядок виконання робіт над проектом у міжнародному архітектурному бюро ZROBIM architects.

Знайомство

Підготовчий етап

термін реалізації2-5 днів

Представляє собою знайомство з замовником і визначення його початкового запиту.

Бріф:

 • stage

  Ми організовуємо зустріч з нашим арт-директором у живому або онлайн форматі. Під час зустрічі в неформальній обстановці ви розповідаєте про те, яким ви бачите свій майбутній дім, про ваші смаки та бажання, передбачуваний бюджет і т.д.

  Ми добре ставимося до дошок на Pinterest, тому якщо ви вже зберігали десь картинки та деталі, які вам подобаються, це допоможе нам краще зрозуміти стилістику і загальне напрямок роботи.

  На цьому ж етапі ми збираємо вихідні дані: топозйомка, місцезнаходження та площа ділянки, наявність та склад вже наявних споруд і т.д. - всі дані, які необхідні для початку роботи над проектом.

 • stage

  Далі також разом з арт-директором ви заповнюєте бріф - унікальну анкету, де є спеціально складені питання, які нас цікавлять для старту проектування. Тому якщо на першій зустрічі ви щось забули згадати або не конкретизували, бріф допоможе систематизувати ваші думки, нічого не пропустити і дасть грамотне технічне завдання для архітекторів.

  Потім на основі ваших бажань або бріфу формується комерційна пропозиція і укладається договір, і ми переходимо до наступного етапу - створення ескізного проекту.

  Ознайомитися з бріфом

Етап 1

Архітектурно-планувальна концепція
(ескізний проект)

термін реалізації3 місяці

Головна мета даного етапу — поєднати всі ваші побажання, виявлені на попередньому етапі за допомогою бріфа, з вихідними даними про ділянку: параметри ділянки, площа, рельєф, орієнтація за сторонами світу, сонячні сторони та ін. І отримати в результаті об'ємну модель майбутнього будинку з визначеною площею, технічними рішеннями та візуальною складовою.

Алгоритм роботи:

 • stage

  Ідея

  На основі бріфа ми робимо перший нарис будинку — ескіз, який в подальшому в ході численних ітерацій доробляється та конкретизується. Ми проводимо щотижневі зустрічі/дзвінки, на яких разом з вами дивимося поточний варіант ескізу та вносимо зміни в проект, наближаючи його до фінального вигляду. Також ми завжди на зв'язку в зручному для вас месенджері для вирішення будь-яких оперативних питань.

 • stage

  Функціональне зонування

  Коли у нас з'явилася перша узгоджена ідея будинку ми приступаємо до функціонального зонування та посадки будинку на ділянку. Тут ми продумуємо взаємозв'язки всіх приміщень будинку і проробляємо різні сценарії життя людини в цьому просторі, тобто як він буде переміщуватися між кімнатами, з якої сторони розташувати в'їзд в будинок, куди нести пакети з продуктами і т.д.

 • Інтерактивна 3D-модель

  Наступний крок — створення об'ємної моделі будинку. Ми розробляємо 3D-модель, на основі якої вирішуємо вже більш конкретні питання, наприклад, куди виходять вікна і як будуть виглядати фасади. Також на основі мудбордів та підборок бажаних матеріалів ми деталізуємо зовнішній вигляд будинку.

 • stage

  Планувальне рішення

  Далі на основі попередніх етапів ми робимо уточнену планування з розстановкою меблів і дивимося, щоб всі відстані та розміри були правильними та пропорційними. Ми також переносямо це планування в об'ємну 3D-модель, щоб можна було віртуально пройтися всередині будинку і відчути наповненість простору.

 • stage

  Візуалізації

  Деталізовану 3D-модель ми віддаємо візуалізаторам, які на її основі створюють фотореалістичні візуалізації будинку на ділянці в своєму реальному оточенні. На цьому ж етапі ми уточнюємо фасадні матеріали та рішення, їх вартості та визначаємо підрядників для цих робіт.

 • stage

  Деталізація та упаковка проекту в альбом

  В результаті всю проделану нами роботу ми оформляємо в альбом, який дає повне розуміння про наповнення будинку і про те, як він буде виглядати. Ми також розраховуємо і додаємо в цей альбом приблизну кошторис на будівництво цього будинку на основі даних, які уточнюємо у наших партнерів-підрядників. Тобто, ви отримуєте не просто альбом, а ще й приблизну вартість запропонованих нами рішень, щоб якщо на якомусь етапі ми зрозуміємо, що архітектура стає занадто дорогою, ми могли легко її оптимізувати і привести до бажаного бюджету.

Підсумки 1-ого етапу

Таким чином, у вас є не просто розроблена ідея — ескізний проект, який можна далі доробляти будівельним проектом, але і орієнтовна вартість такої архітектури.

Етап 2

Архітектурні та конструктивні рішення
(будівельний проект)

термін реалізації3 місяці

Основна мета етапу — дати чітке пояснення та інструкції як втілити нашу ідею (ескізний проект) в життя. Будівельний проект ділиться на 2 великих розділи, які виконуються 2 різними спеціалістами: конструктивні рішення та архітектурні рішення.

Основні розділи:

 • stage

  Конструктивні рішення

  За цей розділ відповідає інженер-конструктор, який розраховує навантаження на будівлю та проектує всі несучі елементи. Тобто його завдання зробити так, щоб з будинком нічого не сталося протягом багатьох років і щоб обрані ним рішення були в межах встановленого бюджету.

  Для роботи конструктора нам знадобляться дані про геологію вашої ділянки. Ви можете або надати їх самі, скориставшись послугами спеціалізованих компаній, або замовити таку послугу у нас за додаткову плату. На основі даних про наявні на ділянці грунти, конструктор приймає рішення про те, який зробити фундамент, як розподілити навантаження та які конструктивні рішення застосувати. Конструктор також розраховує кількість будівельних матеріалів: скільки бетону знадобиться для фундаменту та колон, скільки потрібно використовувати арматури і т.д. та пояснює як реалізувати складні архітектурні рішення та технічні вузли.

 • stage

  Архітектурні рішення

  Паралельно з конструктором працює архітектор, який деталізує наш ескізний проект технічними поясненнями. кресленнями та документацією. Тобто його завдання пояснити, як побудувати будинок саме таким, яким ми його придумали: скільки буде вікон, як вони будуть відкриватися, чим утеплювати будинок, які матеріали будуть на фасаді і т.д. Після роботи архітектора у вас буде ведомість основних матеріалів, тобто ви будете розуміти, скільки потрібно придбати того чи іншого матеріалу для будівництва будинку, а також технічне завдання для підрядників як реалізувати обрані нами рішення.

Підсумки 2-ого етапу

Підсумком даного етапу є будівельний проект — деталізована інструкція про те, як побудувати будинок, з яких матеріалів, як виконати той чи інший складний технічний вузол. Така інструкція часто дозволяє зменшити витрати на будівництво, тому що ми надаємо ведомість, де вже розраховано необхідне для будівництва кількість кожного матеріалу і вас не зможуть обдурити будівельники, закупивши матеріалів більше, ніж потрібно.

Таким чином, маючи на руках будівельний проект, ви можете організувати тендер будівельників і вибрати найбільш привабливу для вас комерційну пропозицію на будівництво вашого будинку.

Етап 3

Інженерні мережі

термін реалізації3 місяці

Мета етапу — дати чітке розуміння які інженерні системи та технології ми будемо використовувати в будинку. Ми рекомендуємо замовляти у нас розділ інженерних мереж так само, як і будівельний проект — під ключ, так як допомагає на старті розібратися які технології ми можемо і будемо застосовувати і дає комплексне розуміння про всі інженерні системи будинку, а не точкові коментарі підрядників по кожній проведеній комунікації.

Даний розділ включає 5 об'ємних складових:

 • опалення
 • вентиляція
 • водопостачання
 • каналізація
 • електрика

Склад інженерного проекту:

 • stage

  Вивчення та аналіз умов реалізації

  Розробка розділу інженерних мереж починається з комплексного вивчення умов будівництва будинку: технічні показники зовнішніх інженерних систем, до яких він буде підключатися, умови постачальників електроенергії, води, газу і т.д., структура самого будинку, максимально допустимі навантаження і др. Ми організовуємо роботу більше 5 суміжних спеціалістів нашої студії, які аналізують вихідні дані і пропонують найбільш оптимальні інженерні рішення.

 • Деталізована BIM-модель

  Всі запропоновані інженерні рішення вносяться в нашу об'ємну модель і потім проходять перевірку у архітектора (так як виконуються різними суміжними спеціалістами) з приводу відсутності якихось неузгоджень або небажаних перетинів в комунікаціях. Таким чином, ви отримуєте повний пакет інженерних рішень вашого будинку з поясненнями та інструкцією по їх реалізації. Виключенням тут є тільки розділ електрики, який ми включаємо в дизайн-проект інтер'єра, оскільки там вже буде визначатися точне розташування розеток і вимикачів, тип освітлення і кількість джерел світла та інші нюанси.

Підсумки 3-ого етапу

В результаті у вас на руках виявляється цілісний проект по всім інженерним системам вашого будинку (крім електрики, над якою ми будемо працювати в процесі розробки інтер'єрних рішень).

Інженерний проект, так само як і будівельний, дозволяє зменшити загальні витрати на будівництво, так як ми заздалегідь продумуємо і розрахуємо всі використовувані рішення і оптимізуємо процес їх реалізації з точки зору часових та матеріальних витрат.

Етап 4

Будівництво об'єкта

термін реалізації6 місяців

Даний етап передбачає контроль за будівельними процесами та термінами з нашого боку, звільняючи вас від необхідності робити це самостійно і "жити" на будівництві. Тут є 2 варіанти нашої участі: служба замовника і авторський нагляд.

Склад розділів:

 • stage

  Служба замовника

  Тут ми беремо на себе контроль і керівництво будівництвом повністю на себе. Ми надаємо вам на узгодження повну кошторис і специфікацію робіт, які будуть виконуватися на об'єкті. Після узгодження ми розбиваємо роботи на етапи з позначенням термінів і організовуємо роботу підрядників. Тобто ми надаємо вам один загальний документ, в якому будуть всі кошторисні пропозиції від підрядників і таймлайн по будівництву будинку, а також закріплюємо за вашим об'єктом окрему людину, яка буде вести всі спілкування з вами і з підрядниками, організовувати всі роботи по будівництву і вирішувати виникаючі питання.

  У цьому процесі бере участь:

  • архітектор, який слідкує за тим, щоб реалізація відповідала проекту
  • менеджер по будівництву, який контролює всі роботи безпосередньо на об'єкті
  • спеціалісти по технічному нагляду, яких ми наймаємо на стороні для незалежної об'єктивної оцінки будівництва з технічної точки зору
 • Авторський нагляд

  Тут наше участь і контроль над будівництвом значно менше, так як більша частина процесів і взаємодій з підрядниками лягає на вас. Ми перевіряємо відповідність будівництва нашим архітектурним рішенням, закладеним в проекті: там чи стоять стіни, потрібного чи розміру вікно, правильно чи виконується той чи інший інженерний вузол і т.д. Тобто наша задача час від часу перевіряти хід будівництва, щоб в результаті ви отримали будинок за нашим проектом, а не самодіяльність від будівельників.

Етап 5

Дизайн інтер'єру

термін реалізації3 місяці

Головне завдання дизайну інтер'єру - створити унікальне комфортне простір, яке буде відповідати всім вашим візуальним та функціональним вимогам і відображати ваш образ життя. Тобто в результаті ви отримуєте грамотно продуманий ергономічний інтер'єр, в якому все зручно і практично саме для вас, і який щодня приносить вам естетичне задоволення.

Робота над дизайном інтер'єру будується в кілька етапів:

 • stage

  Зустріч-знайомство

  з нашим арт-директором, в ході якої ми ви виясняємо ваші побажання та уявлення про те, як буде виглядати інтер'єр. На цьому ж етапі ми збираємо інформацію (якщо це не наш архітектурний проект): де знаходиться квартира/будинок, площа, поточне планування, робимо обміри.

 • stage

  Укладення договору

  Далі на основі ваших побажань або заповненого бріфа (унікальної анкети зі спеціально складеними питаннями, які нас цікавлять для старту проектування) ми формуємо комерційну пропозицію і укладається договір, після підписання якого ми приступаємо до проектування.

 • stage

  Концепція

  На цьому етапі ми намагаємося об'єднати ваші побажання та ідеї з вихідними даними. Ми проробляємо різні варіанти планувального рішення (якщо це не наш архітектурний проект), колірну палітру інтер'єру та основні матеріали обробки, підбираємо конкретні позиції меблів та декору в кожне приміщення. В результаті це складається в 3D-схеми по кожному приміщенню, на яких можна побачити і зрозуміти форми та колірне наповнення простору.

 • stage

  Фотореалістичні візуалізації.

  Деталізовану та узгоджену концепцію ми віддаємо візуалізаторам, які на її основі створюють фотореалістичні візуалізації вашого інтер'єру. На цьому ж етапі ми уточнюємо оброблювальні матеріали та рішення, їх вартості та визначаємо підрядників для цих робіт.

 • stage

  Деталізація та упаковка проекту в альбом

  В результаті всю виконану нами роботу ми оформляємо в альбом, який дає повне розуміння про наповнення інтер'єру та про те, як він буде виглядати. Ми також розраховуємо та додаємо в цей альбом приблизну кошторис на реалізацію інтер'єру на основі даних, які уточнюємо у наших партнерів-підрядників. Тобто, ви отримуєте не просто альбом, а ще й приблизну вартість запропонованих нами рішень, щоб якщо на якомусь етапі ми зрозуміємо, що дизайн стає занадто дорогим, ми могли легко його оптимізувати та привести до бажаного бюджету.

Бріф

Бріф-анкета на дизайн інтер'єру:

Ознайомитися з бріфом

Етап 6

Реалізація інтер'єру

термін реалізації6 місяців

Даний етап передбачає контроль за будівельними процесами та термінами з нашого боку, звільняючи вас від необхідності робити це самостійно і “жити” на будівництві. Тут є 2 варіанти нашої участі: служба замовника і авторський нагляд.

Основні розділи:

 • stage

  Служба замовника

  Тут ми беремо на себе контроль і керівництво реалізацією повністю на себе. Ми надаємо вам на узгодження повну кошторис і специфікацію робіт, які будуть виконуватися на об'єкті. Після узгодження ми розбиваємо роботи на етапи з позначенням термінів і організовуємо роботу підрядників. Тобто ми надаємо вам один загальний документ, в якому будуть всі кошторисні пропозиції від підрядників і таймлайн по реалізації інтер'єру, а також закріплюємо за вашим об'єктом окрему людину, яка буде вести всі спілкування з вами і з підрядниками, організовувати всі роботи і вирішувати виникаючі питання.

  У цьому процесі бере участь:

  • архітектор-дизайнер, який слідкує за тим, щоб реалізація відповідала проекту
  • менеджер по будівництву, який контролює всі роботи безпосередньо на об'єкті
  • спеціалісти по технічному нагляду, яких ми наймаємо на стороні для незалежної об'єктивної оцінки реалізації з технічної точки зору
 • Авторський нагляд

  Тут наше участь і контроль над реалізацією проекту значительно менше, так як більша частина процесів і взаємодій з підрядниками лягає на вас. Ми перевіряємо відповідність об'єкта нашим дизайнерським рішенням, закладеним в проекті. Тобто наша задача час від часу перевіряти хід реалізації, щоб в результаті ви отримали інтер'єр за нашим проектом, а не самодіяльність від будівельників.

Архітектура з ідеєю
Андрусь Bezdar
Олексій Корабльов

«Для нас проект — це не результат роботи, а всього лише маленька сходинка великий сходів, які ведуть до повної реалізації об'єкта»

Фахівці
Шукаємо співробітників!
до команди ZROBIM architects

Як потрапити в нашу команду?

Шукаємо суперпрофесіонала, архітектурного фанатика, генія дизайну з ККД 200% в команду архітекторів ZROBIM!

Пропонуємо як віддалену роботу, так і роботу в офісі студії, високу ЗП, ведення проектів і реалізацію Вашого творчого потенціалу!

Напишіть нам

Ми відповімо на будь-які питання, що вас цікавлять.