Опис проекту

Цей проект-симбіоз мінімалізму та етно-стилю. Ми намагалися зробити збалансований Сучасний інтер'єр з використанням натуральних матеріалів, де в обробці і меблів переважають складні текстури, що створюють затишний простір.

Так як будинок розташовується в сонячному регіоні, нашим завданням було створити інтер'єр, який завдяки фактурам і обробці буде пов'язаний з ландшафтом і природою.

Кожне приміщення будинку має свої особливості і акценти. Так, простора зона відпочинку утворена зручними диванів і композицією з трьох величезних світильників, які як три сонця, які наповнюють світлом весь будинок.

Кабінет в цьому проекті теж незвичайний. Замовник хотів, щоб в робочій зоні були різні спортивні тренажери на додаток до робочого столу і місцях зберігання. В результаті ми розділили простір на дві зони - робочу і спортивну.

Майстер-спальня в цьому проекті виконана в приглушених тонах з використанням тканинних панелей і темної штукатурки. Особливим акцентом тут є скельний камінь за узголів'ям ліжка. З ліжка відкривається прекрасний вид на величезний простір зони відпочинку. Ще одна особливість цього простору-низхідний проектор, який крім своєї основної функції може працювати як завіса.

Дитячі кімнати також доповнюють загальну стилістику будинку, але при цьому підкреслюють унікальність і характер своїх мешканців.

План 1-го поверху

План 1-го поверху
Експлікація плану

План 2-го поверху

План 2-го поверху
Експлікація плану


Сподобався проект?

Поділіться посиланням:

Наші проекти
Напишіть нам

Ми відповімо на будь-які питання, що вас цікавлять.