Опис проекту

Нашим головним завданням у цьому проекті було зробити інтер'єр продовженням архітектури. Саме тому ми використовували світлу базу і дерево такого ж відтінку як на фасадних рішеннях будинку.
Завдяки такому поєднанню вийшов мінімалістичний і дуже світлий інтер'єр, в якому панорамні вікна з видом на вулицю виступають як яскравий акцент.

Будинок функціонально розділений на 3 блоки – вхідний блок з Кабінетом, основний блок із загальною зоною і приватний блок зі спальнею. Так як площа будинку не велика, ми хотіли зробити інтер'єр максимально функціональним і ергономічним, що не перенасиченим деталями, при цьому додати в кожну кімнату незвичайний акцент. Так, в зоні холу це гардеробна група з вбудованим місцем для сидіння і прихована шафа з розсувним дзеркалом. У кабінеті ми вирішили зробити робочу стільницю "ширяє", закріпивши її під стелею. Завдяки такому рішенню кімната не здається нагромадженою.

Загальний простір умовно ділиться на 3 зони – зона з ТБ, обідня зона і зона кухні, і в кожній з них ми також передбачили свої акценти, які гармонійно поєднуються один з одним. У ТВ-зоні такий акцент-вбудоване кашпо для невеликого дерева. На підтримку йому, ми вибрали для їдальні велику лампу-місяць і стіл округлої форми.

У спальні центральним ядром завжди є ліжко, тому тут ми вирішили виділити її металевою обробкою. Ліжко ми вибрали з широкими м'якими бортами і загорнули узголів'я на стіни, щоб візуально кімната здавалося «м'якою» і затишною.

Таким чином, грамотна робота над деталями дозволила нам створити сучасний мінімалістичний інтер'єр, який виступає продовженням архітектури будинку і відображає характер його господарів.

План 1-го поверху

План 1-го поверху

Експлікація плану

Натисніть на приміщення, щоб переглянути його дизайнСподобався проект?

Поділіться посиланням:

Наші проекти
Напишіть нам

Ми відповімо на будь-які питання, що вас цікавлять.