Опис проекту

Екстраординарний будинок, при проектуванні якого перед нами стояло завдання розташувати на ділянці ряд будівель, які були позначені замовником: основний будинок, гараж з мийкою, майстерню, паб і 5 гостьових будинків, а також майданчик для дріфту.

Площа ділянки для будівництва 67 соток і на ньому також присутній перепад рельєфу в 9 метрів, що істотно вплинуло на посадку всіх будівель на ділянку. Основний будинок ми розташували в нижній частині ділянки і виконали його у вигляді монолітного складного обсягу, який розкривається при безпосередньому наближенні людини до нього. Головна його особливість-7 автомобілів, які ми розмістили всередині будинку за бажанням замовника, при цьому один з автомобілів кріпиться до стіни і функціонально розділяє простір на приватну і громадську зону. Також в будинку є ліфт для авто, який дозволяє доставляти її на другий поверх, тим самим можна спостерігати за машиною прокидаючись в спальні або приймаючи ванну. Ще однією особливістю основного будинку виступає консольно нависає над вітальнею кабінет, з якого відкривається вид на вітальню і ділянку.

Гостьові будинки знаходяться на збереженому рельєфі ділянки, вище рівня основного будинку. У кожному з 5 будинків ми зробили акцентну вставку з кольорового скла, що полегшує пошук свого будиночка для гостей замовника.

Паб, який також входить в загальну групу будівель, функціонально розділений на дві зони: зону відпочинку, з якої відкривається вид на басейн і дрифт майданчик, і зону готування. Для об'єднання простору пабу з територією при басейні було передбачено розсувне скління.

У будівлі майстерні передбачена квартира для персоналу і приміщення для обслуговування машин.

Завдяки персоналізованому підходу до проектування нам вдалося створити по-справжньому нетривіальний об'єкт, що поєднує в собі сучасну архітектуру і унікальні побажання замовника.

  • WISTERIA RESIDENCE

План першого поверху основного будинку

План 1-го поверху
Експлікація плану

План другого поверху основного будинку

План 2-го поверху
Експлікація плану


Сподобався проект?

Поділіться посиланням:

Наші проекти

Можливо вам будуть цікаві інші напрямки і проекти нашої студії:

Напишіть нам

Ми відповімо на будь-які питання, що вас цікавлять.