Опис проекту

Будинок розташовується на великому мальовничому кутовому ділянці в оточенні високих сосен. Завдяки своєму розташуванню, будинок не має сусідів по межах і виходить своєю південною стороною на лісовий масив.

Назва будинку обумовлено дуже різним і протилежним виглядом його фасадів з північного і південного боку. З північного боку, тобто з боку дороги, він представлений у вигляді монолітної, непорушної стіни, створюючи тим самим ефект максимальної безпеки і приватності. На контрасті з Північною, південна сторона максимально відкрита для взаємодії житлових просторів з природою через велику кількість панорамного скління.

Функціонально ми розділили будинок на два блоки технічний і основний. У перший блок входить гараж, технічні приміщення, приміщення для персоналу з двома спальнями і кімнатою відпочинку з виходом в основний блок через пральню. А основний блок-це триповерховий обсяг з двусветним простором вітальні, кінозалом, відокремленим від все блоком хазяйської спальні і цілим рекреаційним поверхом з великою терасою в рівні Рівні дерев.

Всі переміщення по будинку дарують господарям виключно приємний досвід, оскільки в будь-якому напрямку осі холів і коридорів замикаються панорамними вікнами або акцентної меблями.

  • DUALITY RESIDENCE

План 1-го поверху

План 1-го поверху
Експлікація плану

План 2-го поверху

План 2-го поверху
Експлікація плану

План 3-го поверху

План 3-го поверху
Експлікація плану


Сподобався проект?

Поділіться посиланням:

Наші проекти

Можливо вам будуть цікаві інші напрямки і проекти нашої студії:

Напишіть нам

Ми відповімо на будь-які питання, що вас цікавлять.