Опис проекту

Замовник цього проекту весь робочий тиждень перебуває у роз'їздах і у квартирі він буває епізодично у вихідні. Тому простір квартири має бути для нього місцем відпочинку та релаксації, у тому числі візуально. Хазяїн квартири проводив аналогію з гарною дорогою машиною, в яку він пересідає у вихідні після тижня на робочому авто.

Одна з головних рис інтер'єру - це великий кутовий камін, який зустрічає нас при вході в квартиру. Ми спеціально спроектували його так, щоб і із зони холу, і зі їдальні, і з вітальні камін був центром композиції. Камін оброблений сірим керамогранітом, який пом'якшується шпоном теплого медового відтінку, що додає цьому досить строгому інтер'єру м'якості та затишку.

Корпусні меблі, обідній стіл, кухня, ліжко – все було розроблено спеціально для проекту з ескізів дизайнерів. Замовнику проекту дуже подобаються витончені деталі і предмети меблів, що левітують, тому в інтер'єрі багато скла і тому родзинка спальні - низьке ліжко з японськими нотками ніби ширяє над поверхнею підлоги.

Окрему увагу ми приділили санвузлам. У проекті їх 2 і ми розділили їх не за звичним принципом: гостьовий та господарський, а за функціональним призначенням. Санвузол біля входу компактний з душовою, щоб прийняти швидкий ранковий душ і зарядитися наступного дня. Другий санвузол, навпаки, просторий з великою окремо ванною, в якій можна полежати і розслабитися після робочого дня.

У цьому інтер'єрі немає жодної випадкової чи зайвої деталі. Весь простір ув'язнений і організований під спосіб життя та характер свого господаря.

План 1-го поверху

План 1-го поверху
Експлікація плану

План 2-го поверху

План 2-го поверху
Експлікація плану

План 3-го поверху

План 3-го поверху
Експлікація плану

Подивіться огляд проекту

Публікації у пресіСподобався проект?

Поділіться посиланням:

Наші проекти
Напишіть нам

Ми відповімо на будь-які питання, що вас цікавлять.