Опис проекту

Замовник цього проекту весь робочий тиждень знаходиться в роз'їздах і в квартирі він буває епізодично у вихідні. Тому простір квартири має бути для нього місцем відпочинку і релаксації, в тому числі і візуально. Господар квартири проводив аналогію з красивою дорогою машиною, в яку він пересідає у вихідні після тижня на робочому авто.

Одна з головних особливостей інтер'єру-це великий кутовий камін, який зустрічає нас при вході в квартиру. Ми спеціально спроектували його так, щоб і із зони холу, і з їдальні, і з вітальні камін був центром композиції. Камін оброблений сірим керамогранітом, який пом'якшується шпоном теплого медового відтінку, що додає цьому досить суворому інтер'єру м'якості і затишку.

Корпусні меблі, обідній стіл, кухня, ліжко — все було розроблено спеціально для проекту за ескізами дизайнерів. Замовнику проекту дуже подобаються витончені деталі і левітуючі предмети меблів, тому в інтер'єрі багато скла і тому родзинка спальні - низька ліжко з японськими нотками ніби ширяє над поверхнею підлоги.

Окрему увагу ми приділили санвузлам. У проекті їх 2 і ми розділили їх не за звичним принципом: гостьовий і хазяйський, а за функціональним призначенням. Санвузол біля входу компактний з душовою, щоб прийняти швидкий ранковий душ і зарядитися на майбутній день. Другий же санвузол, навпаки, просторий з великою окремою ванною, в якій можна полежати і розслабитися після робочого дня.

У цьому інтер'єрі немає жодної випадкової або зайвої деталі. Весь простір заточене і організовано під спосіб життя і характер свого господаря.

План 1-го поверху

План 1-го поверху
Експлікація плану

Подивіться огляд проекту

Публікації у пресіСподобався проект?

Поділіться посиланням:

Наші проекти
Напишіть нам

Ми відповімо на будь-які питання, що вас цікавлять.