Опис проекту

Це сучасний інтер'єр, головною особливістю якого є мікс технологій та європейського стилю, який поєднав у собі риси сучасного мінімалізму та елементи класичного дизайну.

Квартира розташована в історичному центрі міста в будинку, побудованому в середині минулого століття, тому як вихідні дані були високі стелі, маленький балкон, що розвалюється, і стандартне планування тих часів з окремою крихітною кухнею і невеликими кімнатами. Тому головним завданням дизайну стало створення не просто естетичного інтер'єру, а комфортного функціонального грамотно організованого простору для життя молодої пари.

В основу планувального рішення лягла ідея Open Space, тобто ми зробили весь простір квартири одним цілим з умовним поділом на зони. При цьому ми залишили можливість зробити приміщення приватними за допомогою зсувних перегородок, які можуть відокремити зону спальні та санвузол. Однак, коли перегородки відкриті, квартира стає одним великим простором, що проглядається наскрізь кількома візуальними осями.

Настрій цьому інтер'єру задають не колірні рішення, тому що інтер'єр майже монохромний, а деталі, які мають посилання до затишних невеликих апартаментів у центрі Парижа. Віконниці, відкритий балкончик з маркізою, ліпнина, меблі на акуратних тонких ніжках, паркет «французькою ялинкою» - всі ці деталі пом'якшують досить мінімалістичний дизайн і формують характер квартири.

Продуманість та детальне опрацювання кожного сантиметра квартири дозволило нам створити дуже технологічний та персоналізований інтер'єр, який буде поза часом та швидкоплинними тенденціями протягом багатьох років.

План 1-го поверху

План 1-го поверху
Експлікація плану

Подивіться огляд проекту

Публікації у пресіСподобався проект?

Поділіться посиланням:

Наші проекти
Напишіть нам

Ми відповімо на будь-які питання, що вас цікавлять.