Опис проекту

У самому серці будинку знаходиться атріум із живим горіховим деревом.
Жива форма у бетоні. Дерево змінюється залежно від пори року, і ви живете разом із ним, спостерігаючи за природними циклами.

Крім того, дерево видно із усіх кімнат будинку. Саме навколо атріуму було розроблено планування будинку, яке тут є розкритим, тобто вільним: воно дозволяє пересуватися по будинку різними способами без використання традиційних коридорів. Висота стель у кімнатах пропорційна їх площі. Тому в передпокої та коридорах висота стелі становить 2,5 м, і стеля виконана в білому кольорі, щоб розширити простір. У житлових приміщеннях висота стелі становить 3 м, і вона виготовлена з тонких дерев'яних планок, які виготовлялися індивідуально і є знімними для доступу до прихованих комунікацій.

Ретельно продумавши світлоорієнтацію та теплотехніку у процесі проектування будинку, вздовж південно-західного фасаду розташований великий фронт панорамного скління (65% площі стін). Більшість скління виходить на приголомшливий природний пейзаж, який був інтегрований у будинок. Таким чином, з інтер'єру відкриваються чудові краєвиди на ставок, міст та ландшафтні скульптури. Північний фасад будинку є повністю глухим, що знижує втрати тепла з тіньового боку. Оскільки сонце є джерелом пасивного опалення будівлі, підлога та внутрішні перегородки виконані з монолітного бетону, що покращує теплову інерцію фахверкового будинку та мікроклімат усередині нього.

Монохроматична кольорова гама доповнена природною палітрою матеріалів: натуральний колір дерева в стелі та меблях, монолітний арочний бетон та полірований метал. При цьому 95% меблів та освітлення – це нестандартні рішення, виконані за індивідуальними ескізами власника будинку.

Таким чином, інтер'єр, у стилі природного мінімалізму, повністю відображає потреби та характер свого власника. Завдяки такому симбіозу гармонії з природою, інновацій та ексклюзивного дизайну, будинок MATSKI HOUSE не тільки дивує, а й стає посібником зі створення функціонального та естетичного простору.

План 1-го поверху

План 1-го поверху
Експлікація плану

Подивіться огляд проекту

Публікації у пресі

Архітектурний проектСподобався проект?

Поділіться посиланням:

Наші проекти
Напишіть нам

Ми відповімо на будь-які питання, що вас цікавлять.