Опис проекту

Інтер'єр у цьому проекті виступає продовженням мінімалістичного архітектурного вигляду будинку. І його головна особливість - монохромність темного оздоблення, яка плавно перетікає з фасадів у внутрішній простір будинку і робить інтер'єр обволікаючим за рахунок чорного кольору.

Незважаючи на велику кількість чорного, ми використовували прийоми, які дозволили зробити цей інтер'єр не похмурим, а навпаки, затишним і стильним. Одним з таких прийомів є підсвічування по всьому периметру під стелею, яка кидає м'яке розсіяне світло на стелю, візуально роблячи його вищим, а простір вільнішим. Ще хочеться відзначити обробку стін, в даному випадку шпалери. Це незвичне для нас рішення, проте завдяки своїй неоднорідній і трохи бархатистій текстурі шпалери роблять цей інтер'єр м'якшим і розслабленішим.

Також, у монохромних інтер'єрах важливу роль відіграють меблі. Ми вибирали меблі в проект так, щоб вони одночасно і розбавляли монохромність, і підтримували стилістику інтер'єру. Так, центром композиції вітальні є світлий модульний диван, блоки якого можна переміщати, змінюючи геометрію простору, щоб, наприклад, спілкуватися під час приготування вечері або спостерігати за грою полум'я в каміні. Навколо дивана ми точково розмістили колірні акценти у вигляді кавових столиків, стелажу та дизайнерського телевізора, які разом із картинами додають до інтер'єру фарб та настрою. Таким чином, робота зі світлом, колірними акцентами та геометрією простору дозволила нам створити стильний total-black інтер'єр з італійськими меблями та шикарним видом на ліс.

План 1-го поверху

План 1-го поверху
Експлікація плану

Подивіться огляд проекту

Публікації у пресі

Архітектурний проектСподобався проект?

Поділіться посиланням:

Наші проекти
Напишіть нам

Ми відповімо на будь-які питання, що вас цікавлять.