Опис проекту

Дизайн будинку розроблений з урахуванням його майбутнього продажу, тому нашою метою було зробити інтер'єр унікальним, але не персоналізованим з великою кількістю деталей, які хочеться дослідити.

Прагнення відкритості та мінімізації перегородок створює вільну безшовну структуру внутрішнього простору. Передпокій, вітальня, кухня, їдальня композиційно єдині. Монохромна основа з унікальними деталями робить кожну зону по-своєму затишною. Гостьовий блок із сауною та гостьовою кімнатою виділяється великим шпонованим кубом.

Другий поверх включає три спальні з домінуючою для господарів. У ній розташований гардероб, великий санвузол, зона відпочинку та приватна тераса. Повно висхідна в стелю колона - акцентний елемент в інтер'єрі і лише непряме посилання до класики. Поверх загалом зберігає загальну концепцію будинку: мінімум дверей, максимум відкритого простору та зонування за кольорами.

Різноманітність джерел світла та сценаріїв освітлення задають навмисну атмосферу для кожної зони та підкреслює архітектурні деталі. Складні фактури поверхонь посилюють візуальні ефекти в інтер'єрі. Спільно зі штучно створеним, простір грає з природним світлом через великі панорамні вікна та вдале розташування відкритих зон. Така архітектура світла забезпечує функціональність, робить інтер'єр гармонійним та затишним для життя.

План цокольного поверху

План цокольного поверху
Експлікація плану

План 1-го поверху

План 1-го поверху
Експлікація плану

План 2-го поверху

План 2-го поверху
Експлікація плану

Подивіться огляд проектуСподобався проект?

Поділіться посиланням:

Наші проекти
Напишіть нам

Ми відповімо на будь-які питання, що вас цікавлять.