Опис проекту

Проект сучасного жіночого клубу в Саудівській Аравії, де нашим головним завданням була розробка благоустрою та дизайну фасадів для створення комфортного та приватного простору з максимально широким спектром послуг та можливостей для відпочинку ресторани, кафе, коворкінги, косметологічні кабінети, пляжі, басейни та ін.

Сам комплекс є буквою "П" у плані із закритим внутрішнім двором з басейнами, спуском до води та пляжем. Планувальна структура своєю симетрією відсилає нас до палацових комплексів та представлена трьома блоками центральним, лівим та правим крилом.

Ядром комплексу є його центральна частина, яка одночасно виступає головним входом до будівлі. Зовні це максимально глухий, непрозорий об'єм, вхід до якого організований через портал з латуні, яким стікає водоспад з води. З внутрішньої сторони фасад, навпаки, має велику кількість скління та терас, які разом із зонами відпочинку та продуманим елементами благоустрою формують приватний внутрішній простір, закритий від очей перехожих, з виходом до океану.

  • OIA DOWNTOWN

План 1-го поверху

План 1-го поверху
Експлікація плану

Подивіться огляд проектуСподобався проект?

Поділіться посиланням:

Наші проекти

Можливо вам будуть цікаві інші напрямки і проекти нашої студії:

Напишіть нам

Ми відповімо на будь-які питання, що вас цікавлять.