Опис проекту

Проект полягав у тому, щоб надбудувати житлову частину над цоколем. Ідея у двох поверхах не пов'язаних внутрішніми сходами, щоб відокремити хазяйську житлову частину від цокольного, де знаходяться сауна та гостьові приміщення, таким чином цокольний поверх можна здавати в оренду, використовувати як гостьовий або проводити там час із друзями. Такий поділ створює максимально приватні зони між господарським та загальним гостьовим поверхами.

В обробці вирішили використовувати дошку модрини, що створює мономатеріальний цільний натуральний об'єм, тому що будинок знаходиться за містом. Орієнтація була зумовлена шикарним видом на долину, тому метою було забезпечити основні приміщення оглядом на долину, а для посилення ефекту було вирішено створити терасу для першого поверху, яка стала б навісом над терасою цокольного поверху, де планують збиратися компанією.

Навіс для машини пов'язаний і з парадним входом і з виходом на терасу 1 поверху, а також спуском до головного входу цокольного поверху. Таким чином потрапити в будь-яку частину будинку можна легко та швидко.

План 1-го поверху

План 1-го поверху

Експлікація плану
План 2-го поверху

План 2-го поверху

Експлікація плану


Сподобався проект?

Поділіться посиланням:

Наші проекти

Можливо вам будуть цікаві інші напрямки і проекти нашої студії:

Напишіть нам

Ми відповімо на будь-які питання, що вас цікавлять.