Опис проекту

Будинок проектувався для замовника, який прийшов з чіткою вказівкою на конкретний проект в нашому портфоліо. Ми проаналізували цей проект, позначили для себе акцентні речі і переосмислили, створивши новий, який несе в собі ідеї того проекту і враховує персоналізовані потреби замовника.

Завдання було в створенні будинку лаконічної форми з темно-сірим фасадом, який міг би перегукуватися з планкеном приємного натурального відтінку. Розташування ділянки зумовило основні видові акценти, головним серед яких був густий лісовий масив. Тому було вирішено зробити в будинку панорамні вікна, в тому числі джамбо-вікно висотою 6 м, яке покликане висвітлювати двосвітловий простір всередині і давати ранковому сонцю потрапляти в головну кімнату будинку.

У максимально інсольованих кімнатах ми встановили зовні складні рольставні, які дозволяють обмежити проникнення світла в приміщення і гармонійно доповнюють архітектурний образ будинку.

Також нам було важливо захиститися від сусідів, але це ускладнювалося тим, що вже було встановлено бетонну основу паркану і стовпи. Тому ми вирішили його доповнити і обіграти інакше. Так як на задній стороні ділянки передбачається альтанка, то ми вирішили створити Криту галерею, яка примикає до будинку з одного боку і спирається на існуючий паркан з іншого. А зв'язок опор була замаскована установкою дрібної сітки і впровадженням в неї ліаноподобних рослин, які закрили вид на сусідський двір і додали затишку прогулянкової зоні під галереєю.

План 1-го поверху

План 1-го поверху
Експлікація плану

План 2-го поверху

План 2-го поверху
Експлікація плану

Публікації у пресіСподобався проект?

Поділіться посиланням:

Наші проекти

Можливо вам будуть цікаві інші напрямки і проекти нашої студії:

Напишіть нам

Ми відповімо на будь-які питання, що вас цікавлять.