Опис проекту

Цей будинок 1000 + м2 ми намагалися розмістити на максимальній відстані від сусідів і щоб його можна було розглянути з усіх боків. При цьому ми підняли будинок щодо рівня дороги, щоб розширити і посилити видові характеристики на ліс з одного боку і на поле з іншого.

Будинок має два поверхи: перший - загальний, другий - виключно сімейний. При цьому перший поверх має кілька напіврівнів: гараж і спортивний зал. Гараж опущений на 450 мм щодо нуля будинку для доступності та простого заїзду з вулиці. Тренажерний зал опущений на 600 мм, що збільшує висоту приміщення і додає йому «повітря».

Що стосується оздоблювальних матеріалів, основних тут три: Антрацитовий керамограніт, клінкерна цегла, а також натуральний камінь у великих слебах. Цегла виділяє блоки спалень на другому поверсі, керамограніт відриває будинок від землі, створюючи ілюзію ширяючого обсягу другого поверху, а камінь використовується в тактильних зонах: вхідна група, зона тераси. З боку заднього двору другий поверх виділений великим фреймом, який прикриває суцільне скління спалень від сусідів, виконаний він з керамограніта. Скло тут має особливе значення: це не просто світлопрозора конструкція, а четвертий матеріал обробки, що розчиняє будинок в оточенні.

План 1-го поверху

План 1-го поверху
Експлікація плану

План 2-го поверху

План 2-го поверху
Експлікація плану


Сподобався проект?

Поділіться посиланням:

Наші проекти

Можливо вам будуть цікаві інші напрямки і проекти нашої студії:

Напишіть нам

Ми відповімо на будь-які питання, що вас цікавлять.