Опис проекту

Замовник цього проекту прийшов до нас із запитом на інтер'єр в дусі дизайну Австралійських будинків: великі вікна, інтеграція з екстер'єром, а матеріали фасаду плавно перетікають у внутрішню обробку стін і підлоги. Це було легко реалізувати, так як архітектуру будинку також розробила наша студія раніше.

Серце будинку-простора вітальня з висотою стелі майже 5 метрів. Ідея інтер'єру проста: чисті білі стіни і лаконічність. Меблі, ТВ-зона, декоративна дерев'яна перегородка-виступають акцентами.

Так як сім'я замовника велика, окрему увагу ми приділили функціональності і ергономіці кухні. На кухні ми розмістили дві духовки, кавоварку, СВЧ-піч. Робочу поверхню ми зробили великою, розмістивши її в основній і острівній частині. При всій своїй насиченості і технологічності кухні, вона гармонійно вписалася в інтер'єр і при необхідності може бути повністю закрита фасадами.

За функціональною перегородкою ТВ-зони з каміном ми розмістили дитячу ігрову зону, де діти можуть читати і грати. Все це простір пов'язане з великою терасою. Для того щоб зробити дизайн дитячих кімнат цікавим, але не піти від основної ідеї будинку, в просторі кожної дитини ми додали колір. Різні відтінки рожевого для дівчаток і темно-коричневий з сірим для хлопчика. В результаті інтер'єр будинку цілісний і повністю відповідає запиту Клієнта.

План 1-го поверху

План 1-го поверху

Експлікація плану

Натисніть на приміщення, щоб переглянути його дизайнСподобався проект?

Поділіться посиланням:

Наші проекти
Напишіть нам

Ми відповімо на будь-які питання, що вас цікавлять.